مرکز فناوری اطلاعات صبح نت

محصولات

مشتریان ما

نمونه قرارداد و قیمت

راهکارهای اختصاصی

راهکارهای اختصاصی

راهکارهای اختصاصی

محصولات

مشتریان ما

نمونه قرارداد و قیمت

راهکارهای اختصاصی

راهکارهای اختصاصی

راهکارهای اختصاصی

نرم افزار پورتال صبح نت
پورتال صبح نت به عنوان یک زیرساخت جامع، امن، سریع، پایدار، کارآمد، منعطف، توسعه پذیر و در عین حال روان و کاربرپسند، جایگاهی ممتاز را عرصه پورتالهای سازمانی به خود اختصاص داده است. نرم افزار پورتال صبح نت تشکیل شده از یک هسته قدرتمند به همراه مجموعه کاملی از بسته ها و مولفه های افزودنی که در یک کلیت یکپارچه، تمامی ویژگی ها و قابلیت های مورد انتظار از یک پورتال سازمانی را به نحوی فوق العاده مطلوب فراهم می کند. با توجه به معماری مقیاس پذیر و توسعه پذیر پورتال صبح نت، طیف وسیعی از سازمان ها از شرکت ها و سازمان های کوچک و متوسط تا نهادها، وزارتخانه ها و سازمان های ملی از این نرم افزار استفاده می کنند.

 

  • مشخصات فنی پورتال صبح نت

کلیه محصولات و خدمات ما (از جمله پورتال صبح نت) بر بستر تکنولوژی وب و زیرساخت های وب توسعه یافته و عرضه می شوند. محصولات، سرویس ها و خدمات ارائه شده توسط ما، متن باز (Open Source) نیستند و از قوانین توزیع های مرتبط با محصولات متن باز (Open Source) تبعیت نمی کنند. درعین حال برای زیرساخت نصب و راه اندازی محصولات و خدمات ما (پورتال صبح نت) توصیه اکید ما بر استفاده از زیرساخت های متن باز (Open Source) و امن تجربه شده، می باشد. این رویکرد با سیاست و استراتژی مهاجرت به بسترهای متن باز کشور نیز تطابق دارد.

 

  • ویژگی های برتر پورتال صبح نت

پشتیبانی از معماری سرویس گرا صبح نت

معماری سرویس گرا این امکان را می دهد که پورتال هم از طریق پیاده سازی سرویس های جدید و هم از طریق یکپارچه سازی با سرویس های موجود در سایر حوزه های کاربردی توسعه یابد. این الگوی توسعه جزئیات هر سرویس را از فراخوانی کننده پنهان نموده و بدلیل اجرای مستقل سرویسها، پایداری کلی سیستم را بالاتر می برد. یکی از مکانیسم هایی که در چارچوب این معماری در پورتال صبح نت پیاده سازی شده است، پشتیبانی از وب سرویس ها است.

قابلیت یکپارچه سازی با فناوری ناهمگون صبح نت

اصول یکپارچه سازی در پورتال صبح نت بر استفاده از پروتکلهای استانداردی است که در همه محیط ها و تکنولوژیها پشتیبانی شود. بنابراین صرف نظر از تکنولوژی سایر سیستم ها، در صورت پشتیبانی آن سیستم ها از پروتکلهای استاندارد، پورتال صبح نت امکان یکپارچه سازی با آنها را در لایه های مختلف دارد. جزئیات این قابلیتها در بخش مربوط به بسته یکپارچه سازی تشریح شده است.

زیرساخت توسعه فرآیندهای سازمانی صبح نت

پورتال صبح نت زیرساخت مناسبی برای توسعه فرآیندهای الکترونیکی سازمان ها است. این پورتال با بهره گیری از مجموعه ای از ابزار ها و استانداردهای توسعه فرآیندهای سازمانی مانند موتور گردش کار، کیت توسعه فرم های سازمانی، امکانات و استانداردهای یکپارچه سازی با سایر منابع سازمانی و . . بستر مناسبی برای تولید و ارائه خدمات الکترونیکی و پیاده سازی فرآیندهای سازمانی است.

توسعه پذیری صبح نت

پورتال صبح نت دارای زیرساختی کاملا توسعه پذیر است. مدیر پورتال می تواند با استفاده از امکانات توسعه پورتال صبح نت، نسبت به توسعه و ایجاد ماژول های جدید بر روی پورتال اقدام نماید. مجموعه ابزارهای موجود بر روی بسته توسعه ماژول های پورتال صبح نت این امکان را به مدیر یا توسعه دهنده پورتال می دهد تا بدون نیاز به دانش فنی و تسلط به زبان های برنامه نویسی نسبت به توسعه سرویس ها و ماژولهای جدید بر روی پورتال اقدام نمایند.

 استقلال از سکو و بهره‌گیری از فناوری‌های متن باز صبح نت

یکی از امتیازات مهم پورتال صبح نت استقلال از پلاتفرم و قابلیت اجرا بر روی هر نوع سرور با هر سیستم عامل است. بدلیل این ویژگی، امکان نصب، پیکربندی و اجرای پورتال صبح نت بر روی سرورهای Linux وجود داشته و از مزایای امنیت، پایداری و کارآیی بالاتر این سرورها استفاده می شود. ضمن اینکه علاوه بر سیستم عامل، وب سرور و پایگاه داده مورد نیاز نیز مبتنی بر فناوریهای متن باز بوده و محدودیت کپی رایت جهت استفاده در کشور ندراند.

نسخه های پورتال صبح نت

پورتال سازمانی صبح نت

پورتال سازمانی Enterprise Portal سازمانهای بزرگ اغلب متشکل از شعب، نمایندگیها، شرکتهای تابعه و واحدهای منطقه ای وابسته هستند و دامنه فعالیت آنها ملی و فراملی است. شرکای تجاری آنها طیف وسیعی از نهادهای دولتی و حاکمیتی، نهادهای بین المللی، تامین کنندگان و سازمان های پایین دستی را در بر می گیرد. مخاطبین آنها بخش بزرگی از جامعه را اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی با نقش های مختلف اعم از شهروندان، مشتریان، رسانه ها، پژوهشگران و غیره را شامل می شوند. نسخه پورتال سازمانی صبح نت ( Enterprise Portal ) با هدف تامین زیرساخت لازم برای تامین نیاز این سازمان ها در عرصه اینترنت و شبکه درون سازمانی آنها طراحی شده است. نسخه پورتال سازمانی صبح نت ( Enterprise Portal ) علاوه بر پوشش کامل نیازهای اطلاع رسانی، مدیریت دانش سازمانی، مدیریت محتوا و مدیریت ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی، به گونه ای طراحی شده که با افزودن مولفه های لازم، بهترین کارایی را در حوزه مدیریت فرآیندهای سازمانی، گردش کار الکترونیکی، عرضه خدمات الکترونیکی و یکپارچه سازی در لایه های مختلف اعم از امنیت، داده و سرویس فراهم نماید. با توجه به حجم بالای گردش اطلاعات، ارتباطات و عملیات فرآیندی در پورتال سازمانی، برای میزبانی وب این نسخه، حداقل به یک سرور اختصاصی (فیزیکی یا مجازی) با مشخصات فنی متناسب با ترافیک پیش بینی شده برای آن نیاز است. نسخه پورتال سازمانی این قابلیت را دارد که برای پورتال هایی با حجم ترافیک خیلی بالا، به صورت توزیع شده بر روی چند سروربه صورت مقیاس پذیر پیکر بندی و اجرا شود. نسخه پورتال سازمانی صبح نت در کلیه لایه ها از سیستم ضد نفوذ امنیتی بسیار قدرتمندی برخوردار است و با توجه به داشتن قابلیت های توزیع پردازش و موتور کشینگ در لایه های داده و سرویس نمایش، بیشترین سرعت و بالاترین ظرفیت پاسخگویی به تعداد کاربر همزمان را داراست.

پورتال تجاری صبح نت

پورتال تجاری Business Portal رویکرد طراحی نسخه تجاری پورتال صبح نت، پاسخگویی به نیاز سازمانها و شرکت های متوسط به بالا است که معمولا با چندین واحد اجرایی، شرکای تجاری متعدد و طیف نسبتا وسیعی از شهروندان یا مشترکان تعامل دارند. در این سازمان ها علاوه بر اهمیت بالای اطلاع رسانی موثر و به موقع، تعاملات کسب و کاری میان سازمان با واحدهای داخلی، شرکای تجاری و مشتریان نیز پررنگ است. گردش اطلاعات درباره محصولات، تراکنش های معاملات بر خط اعم از استعلام بهاء، ثبت سفارش و فروش آنلاین، راهکارهای خدمات پس از فروش آنلاین، راهکارهای خدمات پس از فروش و ارتباطات الکترونیکی در قالب امکانات فضای مجازی از مشخصه های پورتال اینگونه سازمان ها به شمار می آید. در تناسب با حجم بالای گردش اطلاعات و ارتباطات در پورتال نسخه تجاری، برای میزبانی وب این نسخه، حداقل به یک سرور اختصاصی مجازی با پارامترهای متناسب با ترافیک پیش بینی شده برای آن نیاز است. پورتال نسخه تجاری از سیستم ضد نفوذ امنیتی قویتری برخوردار است و با توجه به داشتن قابلیت های کشینگ در لایه های داده و نمایش، از سرعت بالاتر و ظرفیت پاسخگویی به تعداد کاربر همزمان بیشتری برخوردار است. سرویس های نصب شده بر روی نسخه تجاری، علاوه بر ابزارهای اطلاع رسانی و ارتباطی، ابزارهای تجاری و تعاملی پایه را نیز شامل می شود.

 پورتال استاندارد صبح نت

 پورتال استاندارد Standard Portal نسخه استاندارد پورتال سامان راه حلی مناسب برای شرکت ها و سازمان های کوچک به شمار می رود. در این نسخه، ماموریت اصلی پورتال، اطلاع رسانی به ذینفعان سازمان اعم از شهروندان، مشتریان و شرکای تجاری می باشد. از این رو، در این نسخه امکانات و سرویس های جامعی جهت پوشش نیازهای اطلاع رسانی و مدیریت محتوا پیش بینی شده است. این نسخه بر روی سرورهای اختصاصی مجازی عملکرد مناسبی ارائه می کند. این نسخه از تمهیدات امنیتی مناسبی برخوردار بوده و در مقابل انواع نفوذهای امنیتی پایدار است. از نظر کارایی نیز قابلیت پاسخگویی به سطح قابل قبولی از تعداد بازدید کنندگان روزانه را بدون افت سرعت دارا می باشد. سرویس های نصب شده بر روی نسخه استاندارد، علاوه بر جامع و کارآمد بودن، دارای رابط کاربری آسان بوده و به سهولت قابل یادگیری و استفاده توسط مدیران پورتال سازمان ها خواهند بود.

شرکت صبح نت
تهران، بزرگراه جلال آل اجمد، نرسیده به اشرفی اصفهانی پلاک 417
09194251252
info@sobhnet.com
راهکارها

سامانه ارتباطی استاد، دانشجو

مدیریت مشتری crm صبح نت

فروشگاه ساز اینترنتی صبح نت

آموزش الکترونیکی صبح نت

همکاران

شرکت هوشمندسازه

موسسه ی آموزش عالی علم گستر

دانشگاه علمی کاربردی هوشمندسازه

مرکز تخصصی آموزشی صبح دانش

درباره ی صبح نت

صبح نت در یک نگاه

مشتریان صبح نت

همکاری با صبح نت

خدمات صبح نت

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز فناوری اطلاعات صبح نت می باشد.

" ما اهداف و نیازهای شما رامی دانیم ، امتحان کنید و متفاوت باشید "