نرم افزار پورتال صبح نت

پورتال صبح نت به عنوان یک زیرساخت جامع، امن، سریع، پایدار، کارآمد، منعطف، توسعه پذیر و در عین حال روان و کاربرپسند، جایگاهی ممتاز را عرصه پورتالهای سازمانی به خود اختصاص داده است. نرم افزار پورتال صبح نت تشکیل شده از یک هسته قدرتمند به همراه مجموعه کاملی از بسته ها و مولفه های افزودنی که در یک کلیت یکپارچه، تمامی ویژگی ها و قابلیت های مورد انتظار از یک پورتال سازمانی را به نحوی فوق العاده مطلوب فراهم می کند. با توجه به معماری مقیاس پذیر و توسعه پذیر پورتال صبح نت، طیف وسیعی از سازمان ها از شرکت ها و سازمان های کوچک و متوسط تا نهادها، وزارتخانه ها و سازمان های ملی از این نرم افزار استفاده می کنند.

مشخصات فنی پورتال صبح نت

کلیه محصولات و خدمات ما (از جمله پورتال صبح نت) بر بستر تکنولوژی وب و زیرساخت های وب توسعه یافته و عرضه می شوند. محصولات، سرویس ها و خدمات ارائه شده توسط ما، متن باز (Open Source) نیستند و از قوانین توزیع های مرتبط با محصولات متن باز (Open Source) تبعیت نمی کنند. درعین حال برای زیرساخت نصب و راه اندازی محصولات و خدمات ما (پورتال صبح نت) توصیه اکید ما بر استفاده از زیرساخت های متن باز (Open Source) و امن تجربه شده، می باشد. این رویکرد با سیاست و استراتژی مهاجرت به بسترهای متن باز کشور نیز تطابق دارد.

ویژگی های برتر پورتال صبح نت

پشتیبانی از معماری سرویس گرا صبح نت

معماری سرویس گرا این امکان را می دهد که پورتال هم از طریق پیاده سازی سرویس های جدید و هم از طریق یکپارچه سازی با سرویس های موجود در سایر حوزه های کاربردی توسعه یابد. این الگوی توسعه جزئیات هر سرویس را از فراخوانی کننده پنهان نموده و بدلیل اجرای مستقل سرویسها، پایداری کلی سیستم را بالاتر می برد. یکی از مکانیسم هایی که در چارچوب این معماری در پورتال صبح نت پیاده سازی شده است، پشتیبانی از وب سرویس ها است.

قابلیت یکپارچه سازی با فناوری ناهمگون صبح نت

اصول یکپارچه سازی در پورتال صبح نت بر استفاده از پروتکلهای استانداردی است که در همه محیط ها و تکنولوژیها پشتیبانی شود. بنابراین صرف نظر از تکنولوژی سایر سیستم ها، در صورت پشتیبانی آن سیستم ها از پروتکلهای استاندارد، پورتال صبح نت امکان یکپارچه سازی با آنها را در لایه های مختلف دارد. جزئیات این قابلیتها در بخش مربوط به بسته یکپارچه سازی تشریح شده است.

زیرساخت توسعه فرآیندهای سازمانی صبح نت

پورتال صبح نت زیرساخت مناسبی برای توسعه فرآیندهای الکترونیکی سازمان ها است. این پورتال با بهره گیری از مجموعه ای از ابزار ها و استانداردهای توسعه فرآیندهای سازمانی مانند موتور گردش کار، کیت توسعه فرم های سازمانی، امکانات و استانداردهای یکپارچه سازی با سایر منابع سازمانی و . . بستر مناسبی برای تولید و ارائه خدمات الکترونیکی و پیاده سازی فرآیندهای سازمانی است.

توسعه پذیری صبح نت

پورتال صبح نت دارای زیرساختی کاملا توسعه پذیر است. مدیر پورتال می تواند با استفاده از امکانات توسعه پورتال صبح نت، نسبت به توسعه و ایجاد ماژول های جدید بر روی پورتال اقدام نماید. مجموعه ابزارهای موجود بر روی بسته توسعه ماژول های پورتال صبح نت این امکان را به مدیر یا توسعه دهنده پورتال می دهد تا بدون نیاز به دانش فنی و تسلط به زبان های برنامه نویسی نسبت به توسعه سرویس ها و ماژولهای جدید بر روی پورتال اقدام نمایند.

استقلال از سکو و بهره‌گیری از فناوری‌های متن باز صبح نت

یکی از امتیازات مهم پورتال صبح نت استقلال از پلاتفرم و قابلیت اجرا بر روی هر نوع سرور با هر سیستم عامل است. بدلیل این ویژگی، امکان نصب، پیکربندی و اجرای پورتال صبح نت بر روی سرورهای Linux وجود داشته و از مزایای امنیت، پایداری و کارآیی بالاتر این سرورها استفاده می شود. ضمن اینکه علاوه بر سیستم عامل، وب سرور و پایگاه داده مورد نیاز نیز مبتنی بر فناوریهای متن باز بوده و محدودیت کپی رایت جهت استفاده در کشور ندراند.

نسخه پورتال تجاری

پورتال تجاری Business Portal رویکرد طراحی نسخه تجاری پورتال صبح نت، پاسخگویی به نیاز سازمانها و شرکت های متوسط به بالا است که معمولا با چندین واحد اجرایی، شرکای تجاری متعدد و طیف ...

ادامه

نسخه پورتال آموزشی

پورتال آموزشی Learning Portal رویکرد طراحی نسخه آموزشی پورتال صبح نت، پاسخگویی به نیاز اموزشگاه ها و دانشگاهای متوسط به بالا است که معمولا با چندین واحد اجرایی، شرکای آموزشی متعدد و ...

ادامه

نسخه پورتال سازمانی

پورتال سازمانی Enterprise Portal سازمانهای بزرگ اغلب متشکل از شعب، نمایندگیها، شرکتهای تابعه و واحدهای منطقه ای وابسته هستند و دامنه فعالیت آنها ملی و فراملی است. شرکای تجاری آنها طیف ...

ادامه

نسخه پورتال استاندارد

پورتال استاندارد Standard Portal نسخه استاندارد پورتال سامان راه حلی مناسب برای شرکت ها و سازمان های کوچک به شمار می رود. در این نسخه، ماموریت اصلی پورتال، اطلاع رسانی به ذینفعان ...

ادامه

فروش سایت شرکتی آماده
مشاهده
درخواست
فروش سایت فروشگاهی آماده
مشاهده
درخواست
دموی آنلاین پورتال صبح نت
مشاهده
درخواست
شرکت صبح نت
تهران، بزرگراه جلال آل اجمد، نرسیده به اشرفی اصفهانی پلاک 417
09194251252
info@sobhnet.com
راهکارها

سامانه ارتباطی استاد، دانشجو

مدیریت مشتری crm صبح نت

فروشگاه ساز اینترنتی صبح نت

آموزش الکترونیکی صبح نت

همکاران

شرکت هوشمندسازه

موسسه ی آموزش عالی علم گستر

دانشگاه علمی کاربردی هوشمندسازه

مرکز تخصصی آموزشی صبح دانش

درباره ی صبح نت

صبح نت در یک نگاه

مشتریان صبح نت

همکاری با صبح نت

خدمات صبح نت

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز فناوری اطلاعات صبح نت می باشد.

" ما اهداف و نیازهای شما رامی دانیم ، امتحان کنید و متفاوت باشید "