درباره ما
صبخ نت

شرکت فناوری اطلاعات صبح نت فعالیت خود را از سال 1394 با هدف تولید و عرضه نرم افزارهای تحت وب و با تمرکز ویژه بر روی نرم افزارهای تخصصی و راهکارهای سازمانی آغاز نموده است. این شرکت از بدو تاسیس با بهره گیری از استاندارد ها و زبان های جدید برنامه نویسی توانسته است پروژه های منحصر به فردی را به مرجله اجرا در آورد.

این شرکت به صنایع تولیدی و تولید خدمت می‌کند.ما به مشتریان در انتخاب سیستم‌های نرم‌افزار ERP کمک می‌کنیم که برای کسب‌وکارخاص آن‌ها براساس روش بهبود فرآیند کسب‌وکار ثابت شده ما بهترین است.

زمینه های فعالیت

محصولات و خدمات

کسب رضایت مشتریان

هدف اصلی شرکت

صبح نت در یک نگاه

تیم‌ ما با شرکت‌های تولیدی و توزیع برای راه‌اندازی عملکرد کسب‌وکار با بهبود فرآیندها، توانمند سازی فنآوری، و هدایت یک تحول کارآمد در حین مدیریت / کاهش ریسک.

با هر مشارکتی، عمیقا در موفقیت سازمان هایی مانند شما تأثیر می گذارد .

این کار منحصرا بر تولید و توزیع متمرکز است و تخصص حوزه عمیقی در چندین بازار عمودی در بخش‌هایتولیدی و توزیع دارد.

روشهای اثبات شده

روش اثبات شده در این صنعت منحصر به فرد است - راه‌حل نهایی به کسب و کارها در چهار مرحله تبدیل می‌شود:

چرا صبح نت

تیم صبح نت

هر یک از مشاوران مستقل ERP دارای تخصص صنعت عمیق و برجسته با بهترین تجارب فرآیند کسب‌وکار و دانش نرم‌افزار سازمانی است. شما با تیمی که عملکرد کسب‌وکار را هدایت می‌کند ، به بازدهی سرمایه خواهید رسید.

زبان انگولار و مزایای استفاده از آن در طراحی نرم افزارهای ERP

تیم صبح نت بیشترین توجه خود را معطوف به کیفی سازی نموده است و در تمامی مراحل تولید نرم افزار های خود، این کیفیت است که حرف اول را می زند. با بهره گیری از زبان های برنامه نویسی روز دنیا از جمله مهمترین آن ها “ Angular ” ، بیش از هر عامل دیگری صبح نت را ، به شرکتی منحصر به فرد در پیاده سازی نرم افزار های ERP تبدیل کرده است.

امنیت ، سرعت ، بازدهی

نرم افزار های خاص سازمانی و نرم افزار های ERP این شرکت با تکیه بر این سه مولفه با استفاده از کارشناسان متخصص خود توانسته است، امنیت نرم افزار های خود را بالا برده و در کنار آن سرعت قابل توجهی در کار با این نرم افزار های ارائه دهد تا مشتریان ما بتوانند بازدهی بالایی در کسب و کار خود داشته باشند.ویژگی دیگر نرم افزارهای ما تحت وب بودن آنهاست که بیشتر محدودیت هارا از بین برده و بر کارا بودن آن تاثیر به سزایی دارد.

خدمات فن‌آوری سازمانی

تحولات مربوط به فن آوری های سازمانی تنها با درک این نکته موفقیت آمیز است که این فرایند بیش از صرفا مبادله نرم افزار های قدیمی یا راه حل های بهینه سازی است. اطمینان دارید که صبح نت شریک زندگی شما برای تحول واقعی روند کسب و کار است.

شرکت صبح نت
تهران - بزرگراه جلال آل احمد - پلاک 417
09124251252 - 021-44200152
راهکارها

نرم افزار سیستم کیفیت

نرم افزار انبار، خرید و تدارکات

سیستم فروش کالاهای خاص

سیستم فروش نقد و اقساط املاک

همکاران

شرکت هوشمندسازه

شرکت خانه اول

دانشگاه علمی کاربردی هوشمندسازه

مرکز تخصصی آموزشی صبح دانش

درباره ی صبح نت

صبح نت در یک نگاه

مشتریان صبح نت

همکاری با صبح نت

خدمات و محصولات صبح نت

후원 콘텐츠

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز فناوری اطلاعات صبح نت می باشد.

" ما اهداف و نیازهای شما رامی دانیم ، امتحان کنید و متفاوت باشید "