استقرار و پیاده سازی

اکثر تولیدکنندگان اجرای ERP را با هزینه اولیه، هزینه‌های عملیاتی و یا هزینه‌های نگهداری، بازگشت به سرمایه‌گذاری و ارزش زمان به ارزش قضاوت می‌کنند.

در فضای کسب‌وکار رقابتی امروز، ما با دنبال کردن معیارهای اضافی مانند اختلال در عملیات، تاثیر بر بهره‌وری، و سطح اتخاذ ERP در سراسر سازمان ، یک تمرکز بسیار جدی بر پیاده‌سازی نرم‌افزار سازمانی را پیشنهاد می‌کنیم.

متاسفانه، داستان‌های ترسناک بسیاری از پیاده‌سازی‌های ERP ناموفق، هزینه بیش از حد، تاخیرات زمانی، اخلال در عملیات‌ها و موارد دیگر وجود دارد. حالا، تولید کنندگان در وسط بازار می‌توانند از این مشکلات با استفاده از تخصص proven خود اجتناب کنند.

تخصص اجرای ERP

سیستم‌های ERP تقریبا هر جنبه از یک شرکت را تحت‌تاثیر قرار می‌دهند ، بنابراین موفقیت یک اجرا بیش‌ترین اهمیت را دارد.

تیم ما از مشاوران ERP به تولید کنندگان در بازار کمک می‌کند تا شانس اجرای مشکلات اجرایی را با کمک به مدیریت پیچیدگی، ریسک، و چالش‌های ادغام داده‌ها کاهش دهند.

روش اثبات شده

این که آیا شرکت شما به یک سیستم کاملا جدید تغییر کرده یا ارتقاء عمده ای دارد یا خیر، از روش ارزیابی پیاده سازی ERP ما استفاده کنید. خدمات ERP ما به کاهش بار بر روی منابع شرکت کمک می کند

کارشناسان پیاده سازی ERP

در حالی که اکثر شرکت‌های تولیدی در اواسط بازار فاقد تخصص اجرایی هستند، تیم متخصصین ما برای کسب بهترین نتیجه به اینجا می‌آیند. ما تیم شما را در تمامی حوزه‌های تمرکز اصلی پروژه از جمله:

فرایند مشارکت

ما همیشه با شما هستیم. موفق‌ترین پیاده‌سازی زمانی رخ می‌دهد که تولید کننده به طور کامل درگیر فرآیند باشد. این کار به شما کمک می‌کند تا منابع خود، تیم اجرایی و نیازهای پروژه را هم تراز کنید.

خدمات پیاده سازی ERP

فرآیند پیاده سازی چند مرحله ای ما شرکت های تولیدی و توزیع را بهینه سازی کرده فرآیندهای کسب و کار را بهینه سازی می کند. در اینجا اهداف اصلی ما در پروژه ERP پیاده سازی می شود:

پیشبرد تخصص

در طی مرحله بهبود فرآیند کسب‌وکار، ما به شما کمک خواهیم کرد که شاخص‌های عملکرد کلیدی خود و یک استراتژی گزارش دهی را به عنوان بخشی از وضعیت آتی تعریف کنید.

مدیریت پروژه ERP

مدیران پروژه ما متخصصان در مدیریت و هدایت تیم مشتری و فروشنده به سمت اجرای موفقیت‌آمیز ERP هستند.

مدیریت تغییر

مدیریت تغییر سازمانی بخش مهمی از بهبود فرآیند است ، و بنابراین بخش مهمی از هر اجرای ERP است. ما تیم مشتری شما را در هر مرحله از مسیر توسعه یک برنامه مدیریت تغییر هدایت خواهیم کرد.

آموزش ERP

تیم ما در راه‌اندازی و ارائه مطالب آموزشی موثر ERP برای تولید شرکت برتری دارد. تمام صاحبین این فرآیند باید به " کارشناسان ERP " در سمت خود برای اجرای موفقیت‌آمیز و موثر تبدیل شوند. آموزش کامل ERP به اتخاذ و اثربخشی ERP در سال‌های آینده کمک می‌کند.

طراحی و پیکربندی

صبح نت در طراحی و پیکربندی سیستم برای برآورده ساختن نیازمندی‌های تجاری خاص ، راهنمایی را به هر دو تیم سازنده و فروشنده پیشنهاد می‌کند.

تبدیل داده ERP

مشاوران صبح نت در تبدیل و مدیریت داده‌های ERP متخصص هستند. در طول بررسی وضعیت فعلی و توسعه وضعیت آینده، یک استراتژی داده برای تبدیل فایل‌های داده، هم فعلی و هم تاریخی تهیه خواهیم کرد. این کاربه تیم IT مشتری با برنامه‌ریزی و اجرای تبدیل داده‌ها به یک سیستم جدید کمک خواهد کرد.

کنترل کیفیت

در طراحی یک فاز موثر / آزمایشی موثر برای آزمایش گسترده سیستم جدید در محیط‌های آزمایشی اتاق کنفرانس، این تجربه بسیار قابل‌توجه است. ما جلسات عمیق را برای آزمایش فرایندها، یکپارچه‌سازی و جریان کار هدایت خواهیم کرد.

استقرار

این کار به استقرار نهایی و پس از مدیریت کامل و پی‌گیری، آزمایش‌ها، مهاجرت داده /یکپارچه‌سازی داده‌ها و حل و فصل قبل از مرحله آماده‌سازی کمک می‌کند. این کار به شرکت شما کمک خواهدکرد تا تمرکز خود را بر روی آموزش کاربر، مستندسازی کاربر و آموزش با کل جامعه کاربران معطوف کند. در نهایت، تیم برنامه فعالیت‌ها را تحت الشعاع قرار می‌دهد و در مورد نیاز به حداقل رساندن اختلالات در عملیات مورد بازبینی قرار می‌گیرد.

ارائه بهبود عملکرد کسب‌وکار

صبح نت این اطمینان را حاصل خواهد کرد که تیم پروژه چشم خود را به هدف واقعی: بهبود فرآیند کسب‌وکار نگاه می‌دارد. اغلب تیم‌های ERP چشم از اهداف حقیقی پروژه را از دست می‌دهند که تسلیم میل به " رسیدن به آن " می‌شوند . فعالیت‌های مدیریت تغییر فوق‌العاده توجه همه را به بهبود فرآیند کسب‌وکار که بهبود عملکرد کسب‌وکار را هدایت می‌کند ، حفظ می‌کند.

منابع شما برای پیاده سازی ERP موثر

روشن است که منابع ERP با تجربه، یک سیستم ERP جدید را سریعتر از کاربر کسب و کار غیرمجاز اجرا می کنند. از طریق تمام موارد ما که به تولید کنندگان در بازار متوسط خدمت می‌کنند، ما قادر بوده‌ایم تا میزان زیادی اززمان را برای این کار کاهش دهیم.

دانش صبح نت از ERP همراه با دانش ما از اهداف وضعیت آینده شرکت شما به یک مولفه کلیدی برای موفقیت پروژه و زمان - به سود تبدیل می‌شود.

همانطور که مشتریان تولیدی ما تصدیق خواهند کرد، تجربه ERP یک جز اصلی برای مدیریت موفق پروژه ERPاست. تیم صبح نت تمام فعالیت‌های مورد نیاز برای تبدیل موفقیت‌ آمیز به یک سیستم اطلاعات مدرن را پشتیبانی می‌کند.

توجه داشته باشید که خدمات فوق نیاز به خدمات مشاوره‌ای فروشنده را که دانش محصول را به پروژه می‌آورند ، جایگزین نمی‌کنند. این کار بر حمایت از سازمان تولید در پروژه اجرای ERP متمرکز است.

شرکت صبح نت
تهران - بزرگراه جلال آل احمد - پلاک 417
09124251252 - 021-44200152
راهکارها

نرم افزار سیستم کیفیت

نرم افزار انبار، خرید و تدارکات

سیستم فروش کالاهای خاص

سیستم فروش نقد و اقساط املاک

همکاران

شرکت هوشمندسازه

شرکت خانه اول

دانشگاه علمی کاربردی هوشمندسازه

مرکز تخصصی آموزشی صبح دانش

درباره ی صبح نت

صبح نت در یک نگاه

مشتریان صبح نت

همکاری با صبح نت

خدمات و محصولات صبح نت

후원 콘텐츠

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز فناوری اطلاعات صبح نت می باشد.

" ما اهداف و نیازهای شما رامی دانیم ، امتحان کنید و متفاوت باشید "